0_Спорт.ПорталОстанато

Љафтов: На ЕП повторно ќе го покажеме најдоброто од македонската одбојка

Македонските одбојкари во првата реакција на денешната жрепка за претстојното Европско првенство (ЕП) оценија дека групата остава простор за добри резултати.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close