0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Џафери: Собранието треба да се деблокира на секое ниво, без условувања и ултиматуми

Петтиот пакет антикризни мерки утре нема да се најде пред пратениците. Собранието ќе ја продолжи 32 седница, а за натамошната динамика на работата ќе има доплнителна координација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close