0_Web_Актуелно0_Web_Избор на уредникот0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Џафери предложи дополнувања на Деловникот за одржување онлајн седници

Претседателот на Собранието на Република Северна Македонија, Талат Џафери денеска поднесе предлог за дополнувања на собранискиот Деловник, по скратена постапка.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close