BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Administrata e Bajdenit paralajmëroi rinovim të marrëdhënieve me palestinezët

Administrata e re amerikane kumtoi se do t'i rinovojë marrëdhëniet me palestinezët,  si dhe do t'u ndihmojë refugjatëve  palestinez,  që është kthim në lidhje me politikën e administratës  së Donald Tramp, dhe element i rëndësishëm i mbështetjes së re për  zgjidhje të përbashkët për përfundimin e  konfliktit shumëdekadësh ndërmjet izraelitëve dhe palestinezëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close