0_Магазин.ПорталСцена

Администрацијата на Трамп: Били Ајлиш ги уништува САД

Протекоа документи на Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп, каде што, наводно, се говори за договор за рекламирање, вреден 250 милиони американски долари, првично наменет за „пораз на очајот и инспирирање надеж“ во време на пандемијата на Ковид-19.

Back to top button
Close
Close