0_Магазин.ПорталСцена

Администрацијата на Трамп: Били Ајлиш ги уништува САД

Протекоа документи на Администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп, каде што, наводно, се говори за договор за рекламирање, вреден 250 милиони американски долари, првично наменет за „пораз на очајот и инспирирање надеж“ во време на пандемијата на Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close