ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Адидас планира да го продаде брендот Рибок

Германскиот производител на спортска опрема Адидас планира да го продаде или да го издвои од компанијата помалку успешниот бренд Рибок

Back to top button
Close
Close