0_Магазин.ПорталСцена

„Адидас“: „Невозможното е едно ништо“

„Адидас“ отпочна нова кампања под наслов „Ништо не е невозможно“, во која учествуваат повеќе светски познати личности од светот на музиката, спортот, Инстаграм и Јутјуб.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close