БизнисБизнис.ПорталБизнис.Слајдер

Адемоска, генерален директор на Рамсторе, меѓу 25-те најуспешни жени менаџерки во државава

Признанија за најуспешните жени менаџери во Северна Македонија беа врачени синоќа во рамки на јубилејната манифестација „Избор на најуспешни жени менаџери“. Меѓу нив е и Даниела Адемоска, генерален директор на Рамсторе Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close