0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Адеми прогласен за фудбалер на годината во Хрватска

Адеми освои 66 од можните 100 бодови, во традиционалната анкета на „Тпортал“, во која гласаат капитените на десетте екипи во хрватската Телеком Прва лига.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close