0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Ademi: Opozita shqiptare të jetë konstruktive që të gjendet zgjidhje për ligjin e shtetësisë

– Koordinatori i grupit parlamentar të BDI-së, Arbër Ademi, i bëri thirrje sot opozitës shqiptare që të jetë konstruktive që të gjendet zgjidhje e përbashkët sa i përket ligjit të shtetësisë, me qëllim që të zhbllokohet puna e Kuvendit dhe të miratohen ligjet për pakon e pestë ekonomike të ndihmës financiare.

Back to top button
Close
Close