0_Македонија.ПорталПолитика

Адеми на отворање спортска сала во училиште во Лабуништа

Во село Лабуништа во Општина Струга денеска ќе биде отворена нова спортска сала во основното училиште „Мурат Лабуништи“.

Back to top button
Close
Close