0_Спорт.ПорталФудбал

Абрамович потрошил 126 милиони евра на отпремнини

Сопственикот на лондонскиот премиерлигаш Челзи, Роман Абрамович, само на отпремнини за поранешните тренери потрошил над 126 милиони евра, објави денеска „Дејли Мејл“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close