0_Магазин.ПорталВидеоСцена

AББA повторно меѓу првите 10 синглови во Велика Британија

„I Still Have Faith in You“ и „Don't Shut Me Down“ засега се на шестото и седмото место на ранг-листата во Обединетото Кралство, според првите објави за продажбата и стрим-услугите. Официјалната топ-листа ќе биде објавена в петок.

Back to top button
Close
Close