Политички партии

АА: Одлуката за „27 април“ ја потврдува врската помеѓу двата режима

Алијансата за Албанците смета дека секое прекршување на законот, а посебно ваквите терористички дела, заслужуваат да бидат казнети со цел за да бидат поука за другите во иднина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close