0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

„Ја тренирал“ вилицата три години, па многумина го сметаат за чудак

По три години „тренинг“, тој ја сподели тајната на неговата истакната „мажествена“ вилица, но наиде на поделени мислења во јавноста.

Back to top button
Close
Close