0_Магазин.ПорталСемејство

Мигрантка се породи в шума во Хрватска

Бремена Ирачанка се породи в шума во близина на местото Глина, околу 70 километри јужно од Загреб, откако нелегално влегла во Хрватска со сопругот, соопшти денеска полицијата.

Back to top button
Close
Close