EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Zgjedhje parlamentare në Poloni

Në Poloni po mbahen zgjedhjet parlamentare, në të cilat, sipas anketave, pritet fitore bindëse për Jarosllav Kaçinski dhe Partinë në pushtet të së Drejtës dhe Drejtësisë.

Artikulli i plotë është në dispozicion vetëm për parapaguesit e ueb-shërbimit të SHA MIA – Shkup.

Nëse dëshironi të parapaguheni, kontaktojeni sektorin e marketingut të SHA MIA – Shkup.

Таг
Back to top button
Close
Close