0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Скопје домаќин на Генералното собрание на патните транспортни асоцијации од Црноморскиот регион

СИЗ Македонија сообраќај АМЕРИТ денеска е домаќин на Генералното собрание на Унијата на патни транспортни асоцијации од Црноморскиот регион - BSEC-URTA.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close
Close