0_Sport,PortalSport.SlajderTë Tjera

Shaban Tërstena ndau Oskarët e artë olimpikë

Kampioni olimpik Shaban Tërstena për herë të tretë me radhë ndau Oskarët e artë olimpikë për personalitete dhe institucione, të cilët e e kanë përkrahur ose kanë luajtur rol të rëndësishëm në karrierën e tij.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close