BotëBotë.Portal

Sekuestrohen mbi tre tonë kokainë në Oqeanin e Qetë

Roja bregdetare amerikane ka zbuluar dhe sekuestruar 3.08 tonë kokainë në verë prej 92 milionë dollarë.

Back to top button
Close
Close