Останато

Прво место за Стаменковски на „Трофеј Белград 2019“

Нов меѓународен настап и повторно голем успех со освоено прво место на пауер-лифтерот Бошко Стаменковски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close