Општество

Променет режим на сообраќај на патот Гевгелија – Богданци

Сообраќајот на патот Гевгелија - Богданци од денеска ќе биде со променет режим.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close