0_Македонија.ПорталОригинални текстовиСкопје

Проблемите со собирањето и транспортот на комуналниот отпад ќе се пријавуваат на повеќе телефонски броеви

Скопје, 19 октомври 2019

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close