СветСвет.Портал

Новиот претседател на Тунис, Каис Саиед положи заклетва

Новоизбраниот претседател Каис Саиед денеска положи заклетва во Парламентот

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close