Svet.SlajderСветСвет.Портал

Нова седница на СБ на ОН за турската акција во Сирија

Советот за безбедност на Обединети нации најверојатно утре ќе расправа за турската воена операција во Сирија

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close
Close