0_Спорт.ПорталФудбал

Модриќ: Повредата не е сериозна

Хрватскиот фудбалер Лука Модриќ се уште чувствува болки во ногата по ударот кој го доби на натпреварот Велс – Хрватска, но уверува дека повредата не е сериозна.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close
Close