Paralajmërime

MIA Paralajmërime – MKD

Shkup - Kryetari i Qeverisë të Republikës së Maqedonisë Veriore Zoran Zaev do të mbajë fjalim para qytetarëve dhe mediave dhe do të mbajë konferencë për media. (Qendra për media e Qeverisë/12:00)

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close