Најава на настани

МИА Најави – свет

Брисел - Почнува дводневниот состанок на министрите за одбрана на НАТО. Стразбур - Почнува дводневниот самит на претседателите на парламентите на 47 земји-членки на Советот на Европа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close
Close