0_Магазин.ПорталЗанимливости

Каунтдаун: „Тивок час” за лица со аутизам

Имено, денеска меѓу 14:30 и 15:30 часот по локално време, сите 184 продавници ќе ја стивнат музиката, ќе го исклучат разгласот и нема да ги полнат полиците. Сѐ тоа било поттикнато од здружение за лица со аутизам, соопшти компанијата

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close