0_МИА Истражува.ПорталИзбрано

Како доларот ја зајакна позицијата на американскиот претседател Доналд Трамп

Со површна проценка може да се утврди дека САД не се баш идеален кандидат за работа со управување со светските резерви на пари.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close