BotëBotë.PortalSvet.SlajderUncategorized

Irak: Protestat vazhdojnë edhe krahas ndalesës, në Basra vriten aktivistë

Sulmues të panjohur me armë zjarri kanë vrarë një aktivist irakian  dhe bashkëshorten e tij në Basra, duke iu referuar deklaratës të përfaqësuesve të shërbimeve të sigurisë.

Back to top button
Close
Close