0_Магазин.ПорталСцена

Џенифер Лопез се надева на Оскарот годинава

- Секој филм за кој сум потпишала и секоја улога што сум ја одбрала, беше во насока на тоа да се истражува себеси како уметница, како глумица која го сака животот, луѓето и сѐ тоа, изјави Џеј Ло.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close