0_Магазин.ПорталСцена

Доли Партон е горда на својот младешки изглед

- Никогаш не претпочитав природна убавина. Само сакам да бидам убава. Да бидам „бомба“... Живописна... Забележана..., изјави глумицата за списанието „Ел“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close