0_Магазин.ПорталСцена

Ариел Винтер повторно ја покажа својата одлична форма (видео)

На двете снимки таа посебно ги истакнува стомачните мускули и затегнатиот задник, коментираат американските медиуми.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close