0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Angelovski: Shkojmë në Poloni të fitojmë pikë

Seleksionuesi i reprezentacionit të Maqedonisë së Veriut, pas fitores së mbrëmshme kundër Sllovenisë me rezultatin 2:1 në Shkup ka shprehur kënaqësi dhe krenari për lojën, si dhe për angazhimin e fudbollistëve të tij.

Back to top button
Close
Close