BallkanBallkan.Portal

Zjarr në Kefalonia, evakuohen banorët dhe turistët

Zjarr i madh ka shpërthyer sot në mëngjes në vendin Lurdata në pjesën jugore të ishullit grek Kefalonia, ndërsa sipas mediumeve lokale, në mënyrë parandaluese janë evakuuar turistët dhe banorët, njofton korrespondenti i MIA-s nga Athina.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close