0_Спорт.ПорталФудбал

Жиру може да го напушти Челси во јануари

Напаѓачот на Челси, Оливие Жиру може да ја смени клупската средина веќе во јануари, пренесува „Калчомеркато“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close