ЕвропаЕвропа.Портал

Жена отвори оган врз минувачите во Лион

Француската полиција упаси една жена која пукаше од прозорец, во комерцијалниот дел на Лион и повреди минувач во раката

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close