0_Web_AktualeEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Xhonson: Ka avancim të madh ndaj marrëveshjes për Bregzitin

Kryeministri britanik Boris Xhonson deklaroi se ka avancim të madh ndaj arritjes së marrëveshjes për Bregzit midis BE-së dhe Britanisë së Madhe, transmeton gazeta "Majl od Sandej".

Back to top button
Close