Svet.SlajderДописници СветСветСвет.Портал

Воено-морските сили на САД потврдија дека претходно објавените снимки со НЛО се автентични (видео)

Видео снимките на кои американски воени летала пресретнуваат неидентификуван летечки објект се оригинални, изјавија од Воено-морската служба на САД за изданието „Популар Механикс“.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close