0_Магазин.ПорталЗанимливости

Во Шри Ланка слон подиве и повреди 18 лица

Човекот кој бил на слонот, паднал и за малку бил прегазен. Повредените 18 лица се примени во две болници.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close