Дописници МКДОпштински вести

Во Општина Пустец само 15 првачиња

Новата учебна 2019/2020 година денеска почна и за основците и средношколците во Општина Пустец, област Мала Преспа, Република Албанија.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Back to top button
Close