Дописници МКДОпштински вести

Во Кратово промовирани четири книги од Драган Ѓоргиевски

Во Домот на култура „Лазар Софијанов“, Кратово денеска беа промовирани четири книги од магистер Драган Георгиевски.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close