0_Maqedoni.PortalPartitë politikeTekste origjinale

VMRO-DPMNE: LSDM-ja është e gatshme të sjell ligje jokushtetuese që të amnistohen nga përgjegjësia

Zhvatja institucionale më nuk guxon të përsëritet! Amnisti për krimin nuk guxon të ketë! Tërë oktopodi duhet të zbulohet dhe të sanksionohet. Drejtësia duhet të përfshijë të gjithë funksionarët qeveritarë dhe partiakë, por edhe personat tjerë të përfshirë në krim.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close