0_Спорт.ПорталФудбал

Вилијамс: Имав контакт со Јунајтед, може повторно да разговараме следната година

Се верува дека 25-годишниот фудбалер ќе биде потенцијална замена за Белгиецот Ромелу Лукаку, кој го напушти тимот за Интер во последниот ден од трансфер позорецот за 73 милиони фунти.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close