0_Спорт.ПорталSport.SlajderРакомет

Вардар подготвен за стилот на Порто „седум на шест“

Македонскиот и европски шампион Вардар в недела го пречекува Порто во дуел од 2.коло од Лигата на шампионите. Ова ќе биде добра можност вардарци да освојат нови бодови по победата во првата рунда на гости кај Монпелје.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close