0_Спорт.ПорталSport.SlajderРезултатиФудбал

Вардар нов лидер на прволигашката табела

Екипата на Вардар се искачи на првото место на табелата во Првата македонска фудбалска лига, откако попладнево го забележа петтиот триумф по ред.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close