0_Спорт.ПорталФудбал

Ван дер Сар не смета дека Де Хеа е незаменлив

Поранешниот голман на Манчестер јунајтед, Едвин ван дер Сар, верува дека има голмани во Премиер лигата кои можат да го заменат Давид де Хеа.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close