0_Спорт.ПорталФудбал

Валверде: Време е да ставиме крај на ужасните игри

Тренерот на Барселона, Ернесто Валверде ги сподели своите очекувања пред вечерашниот натпревар од 5. коло од шампионатот на Шпанија против Гранада. Тој очекува неговиот тим конечно да се прикаже во очекуваното издание.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close