БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Туск утре во посета на Тирана

Претседателот на Европскиот совет, Доналд Туск утре попладне ќе ја посети Тирана.

Целосната вест е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на АД „МИА“ – Скопје.
Доколку сакате да се претплатите, контактирајте со oдделот за маркетинг на АД „МИА“ – Скопје.

Таг
Back to top button
Close